Uśmiech Malucha

Uśmiech Malucha

W naszej poradni leczymy dzieciom zęby kompleksowo i bezboleśnie.
Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu ogólnym dzięki czemu Państwa dzieci nie będą miały żadnych przykrych wspomnień związanych z wykonanym zabiegiem – w ich pamięci pozostanie tylko domowa atmosfera, miły personel, zabawki, telewizor z bajkami oraz rybki w ogromnym akwarium. Zapraszamy

Bezpiecznie
Doświadczeni specjaliści anestezjolodzy gwarantują pełne bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Poradnia wyposażona jest w nowoczesną aparaturę monitorującą, która umożliwia kontrolowanie podczas znieczulenia ogólnego kilkunastu parametrów związanych ze stanem pacjenta. Najwyższa jakość stosowanych przez nas leków umożliwia szybkie budzenie, bezpieczny i szybki powrót do domu, a także zapobiega dolegliwościom po zabiegu. Nawet kilkugodzinne leczenie pozostaje w pamięci dziecka jako krótki epizod. Przez 72 godziny po zabiegu rodzice mają możliwość nawiązania szybkiego kontaktu z anestezjologiem. Jesteśmy w tym okresie do Państwa dyspozycji na każde wezwanie. Wystarczy zadzwonić. Czekamy.

Hiperterima złośliwa
Nasza poradnia dysponuje lekiem DANTROLEN stosowanym w leczeniu hipertermii złośliwej.

Czysto, sterylnie
W sprawach czystości i sterylności nie może być żadnych kompromisów. Dlatego do sterylizacji posługujemy się sprzętem najwyższej jakości. Stosowany w poradni autoklaw z próżnią frakcyjną daje gwarancje zgodne ze standardami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej.

Zakres pomocy
Wykonujemy zabiegi w pełnym zakresie stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. W naszej poradni leczymy także dzieci niepełnosprawne i upośledzone. Budynek posiada windę dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.