O nas

Uśmiech Malucha

Ikonka dla Uśmiech Malucha

W naszej poradni leczymy dzieciom zęby kompleksowo i bezboleśnie.
Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu ogólnym, dzięki czemu Państwa dzieci nie będą miały żadnych przykrych wspomnień związanych z wykonanym zabiegiem – w ich pamięci pozostanie tylko domowa atmosfera, miły personel, zabawki, telewizor z bajkami oraz rybki w ogromnym akwarium. Zapraszamy!

Bezpiecznie
Doświadczeni specjaliści anestezjolodzy gwarantują pełne bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Poradnia wyposażona jest w nowoczesną aparaturę monitorującą, która umożliwia kontrolowanie podczas znieczulenia ogólnego kilkunastu parametrów związanych ze stanem pacjenta. Najwyższa jakość stosowanych przez nas leków umożliwia szybkie budzenie, bezpieczny i szybki powrót do domu, a także zapobiega dolegliwościom po zabiegu. Nawet kilkugodzinne leczenie pozostaje w pamięci dziecka jako krótki epizod.

Nasza poradnia dysponuje lekiem DANTROLEN stosowanym w leczeniu hipertermii złośliwej.

Przez 24 godziny po zabiegu rodzice mają możliwość nawiązania szybkiego kontaktu z anestezjologiem. Jesteśmy w tym okresie do Państwa dyspozycji na każde wezwanie. Wystarczy zadzwonić. Czekamy.

Na wysokiej klasy sprzęcie
Dbając o jak najlepszą jakość naszej opieki, wyposażyliśmy poradnię w wysokiej klasy sprzęt. W październiku 2021 w poradni zamontowane zostały nowe urządzenia stomatologiczne - unit stomatologiczny Planmeca Compact i5 oraz aparat Planmeca ProX z radiografią ProSensor Ethernet S1. Dzięki nowemu unitowi trwające często wiele godzin zabiegi mogą być komfortowo wykonywane, zaś nowy aparat rentgenowski gwarantuje wysoką jakość zdjęć.

Zakup tych urządzeń był możliwy dzięki finansowemu wsparciu udzielonemu przez Fundację PKO BP. Dziękujemy!

Czysto, sterylnie
W sprawach czystości i sterylności nie może być żadnych kompromisów. Dlatego do sterylizacji posługujemy się sprzętem najwyższej jakości. Stosowany w poradni autoklaw z próżnią frakcyjną daje gwarancje zgodne ze standardami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej.

Zakres pomocy
Wykonujemy zabiegi w pełnym zakresie stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. W naszej poradni leczymy także dzieci niepełnosprawne i upośledzone. Budynek posiada windę dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  • Uśmiech Malucha - zdjęcie nr 1
  • Uśmiech Malucha - zdjęcie nr 2