Opinie

Opinie

Przeczytaj list rodzica-anestezjologa

***

W imieniu dzieci mieszkających w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym w Pęcherach-Łbiskach, w imieniu grona pedagogicznego i dyrekcji pragniemy wyrazić serdeczną wdzięczność za bezpłatne leczenie naszych dzieci pod narkozą, za życzliwość troskę, kompetencję i serdeczność, których doświadczają mali pacjenci, zwłaszcza niepełnosprawne sieroty.

Dyrektor Ośrodka
Bożena Długowska
Pęchery-Łbiska 07.06.2006

***

...Ich profesjonalizm, skuteczne, bezpieczne, bezbolesne i natychmiastowe leczenie, pozwoliło mi jako matce odrzucić obawy i wyzbyć się lęku o swoje dziecko. Ludzie, którzy potrafią czerpać radość z bezinteresownego działania dla dobra innych, a w szczególności dla dobra dzieci upośledzonych, zasługują na szczególne uznanie. Należy się ono całemu zespołowi medycznemu kliniki.
Gorąco wam dziękuję,

Jolanta Jackiewicz
Wołomin 15.03.2006

***

Kierownik Internatu, przy Szkole Podstawowej Specjalnej w Jaworku, składa serdeczne podziękowanie Dla całego Zespołu Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci za leczenie naszego ucznia Lukasza Adamskiego. Dziękujemy za opiekę, profesjonalizm, wyrozumiałość i serdeczny uśmiech.

Kierownik Internatu
Teresa Jaohimowiez
Jaworek, dn. 6.12.2004

***

Pragnę w imieniu całej mojej rodziny bardzo serdecznie podziękować zespołowi medycznemu za profesjonalne zajęcie się leczeniem stomatologicznym mojego syna Rafała.
Mirosław Lubowiecki

tata Rafała,
Warszawa 30.08.2003

***

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które uczestniczyły i wspomagały zabieg leczenia zębów w znieczuleniu ogólnym u naszej ukochanej córeczki. To wspaniale że jest takie miejsce, gdzie nasza córka mogła znaleźć ukojenie w bólu, a my spokój i optymizm.

Marzena i Zbigniew Sienniccy
rodzice Karolinki,
Siedlce 25.08.2003

***

Moja córka z zespołem Downa skorzystała z usług poradni stomatologicznej „Uśmiech Malucha”. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu zespołu medycznego oraz niezwykle przyjaznej i życzliwej atmosfery, która towarzyszy każdemu przekraczającemu jej progi.

Grażyna Jammoul z córką
Warszawa 21.11.2001